حوادث

کیوان امام وردی کیست؟ بازداشت فردی که به ۳۰۰ دختر تجاوز کرده بود

کیهان نیوز – فردی به نام کیوان امام وردی که با شکایت ۳۰ دختر دانشجو  دستگیر شده است ، در اعترافات خود گفته است که به ۳۰۰ دختر تجاوز کرده است.

کیوان امام وردی که متهم به اغفال و تجاوز به دختران دانشجو بود اعتراف عجیبی کرد. او متهم به اغفال و تجاوز به دختران دانشجو بود. او باعث جریحه دار شدن احساسات عموم شد. متهم بزرگ متجاوز به دختران در خانه شخصی است. کیوان دچار بیماری روانی است.

کیوان امام وردی کیست
کیوان امام وردی کیست

پرونده کیوان‌ اکنون در شعبه سوم دادسرای امنیت اخلاقی تهران زیر نظر بازپرس روح‌الله رضاپورگتابی تحت رسیدگی است و تاکنون حدود ۳۰ دختر جوان که از سوی وی مورد تجاوز قرار گرفته‌اند، از او شکایت کرده‌اند. ۱۰ نفر از این دختران در مواجهه‌ حضوری با متهم او را شناسایی کرده و نزد بازپرس پرونده توضیح داده‌اند که چطور متهم با فریب و ریختن طرح دوستی، آنها را به خانه‌اش کشانده و پس از خوراندن نوشیدنی مسموم، به آنها تجاوز کرده است. بقیه شاکیان نیز به‌صورت تلفنی با دادسرا تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کرده‌اند. شاکیان این پرونده دختران جوانی اهل تهران و برخی از شهرستان‌ها هستند و حتی برخی از آنها از خارج از کشور با دادسرا تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کرده‌اند.

کیوان امام وردی کیست
کیوان امام وردی کیست

او که پس از دستگیری و انتقال به زندان اوین از بیماری سنگ کلیه رنج می‌برد، با دستور بازپرس به بیمارستان منتقل شد و پس از عمل جراحی و درمان بیماری‌اش هم‌اکنون در بازداشتگاه پلیس امنیت به سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد. این در حالی است که بازپرس پرونده، قرار است به‌زودی قرار جلب به دادرسی (کیفرخواست) برای او به اتهام افساد فی‌الارض صادر کند و پس از صدور این قرار پرونده وی برای شروع محاکمه به دادگاه انقلاب فرستاده خواهد شد.

 

کیوان‌. الف در جریان بازجویی‌های اولیه مدعی شده بود که دختران با اراده خودشان با او ارتباط برقرار می کردند. اما وقتی مأموران به دستور قاضی محل زندگی متهم را بازرسی کردند، فیلم‌های مستهجنی که به‌دست آوردند از صحنه تجاوز به برخی از قربانیانش ضبط کرده بود. با کشف این فیلم‌ها متهم چاره‌ای جز اعتراف نداشت، این بار مدعی شد که به بیماری سادیسم مبتلا است و به‌خاطر تجربه هیجان دست به این اقدامات می‌زد.

اینستاگرام کیوان امام وردی
اینستاگرام کیوان امام وردی

کیوان امام وردی چگونه با دختران ارتباط برقرار میکرد؟

آنطور که قربانیان مطرح کرده اند، متهم دانشجوی رشته باستان‌شناسی بود که پس از آشنایی با دختران دانشجو در دانشگاه یا فضای مجازی، آنها را به خانه خود دعوت می‌کرد. دختران دانشجو مدعی شدند که وی مشروبات الکلی سرو می‌کرد و آنها پس از نوشیدن از هوش می‌رفتند. وقتی هم به هوش می‌آمدند، کار از کار گذشته و متوجه می‌شدند که به آنها تجاوز شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا